Personal

Här har vi samlat OEM Automatic's medarbetare. De är indelade efter avdelning för att lättare kunna hitta den du söker. 

Välj per produktområde
Per-Anders Gustavsson
Per-Anders Gustavsson
Kundsupportchef, Kundsupport
075-242 41 61 075-242 41 61
per-anders.gustavsson@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Sara Andersson
Sara Andersson
Växeltelefonist, Kundsupport
075-242 41 52 075-242 41 52
sara.andersson@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Madeline Hillmarker
Madeline Hillmarker
Växeltelefonist, Kundsupport
075-242 41 23 075-242 41 23
madeline.hillmarker@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Ingela Ström
Ingela Ström
Ordermottagare/Växeltelefonist, Kundsupport
075-242 42 35 075-242 42 35
ingela.strom@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Hans Isaksson
Hans Isaksson
Ordermottagare, Kundsupport
075-242 41 73 075-242 41 73
hans.isaksson@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Hannes Gustavsson
Hannes Gustavsson
Ordermottagare, Kundsupport
075-242 41 31 075-242 41 31
hannes.gustavsson@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Jesper Ljungqvist
Jesper Ljungqvist
Ordermottagare, Kundsupport
075-242 41 34 075-242 41 34
jesper.ljungqvist@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Jesper Petersson
Jesper Petersson
Ordermottagare, Kundsupport
075-242 42 19 075-242 42 19
jesper.petersson@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Sabaheta Haskovic
Sabaheta Haskovic
Ordermottagare, Kundsupport
075-242 42 83 075-242 42 83
sabaheta.haskovic@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Magnus Davidsson
Magnus Davidsson
Affärsområdeschef, Elskåpskomponenter
075-242 41 43 075-242 41 43
magnus.davidsson@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Affärsområdeschef, Elskåpskomponenter

Andreas Hvittfeldt
Andreas Hvittfeldt
Marknadsgruppchef, Elskåpskomponenter
075-242 42 02 075-242 42 02
andreas.hvittfeldt@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Industrireläer, interfacereläer, kraftreläer, SMS-reläer

Andreas J Friberg
Andreas J Friberg
Produktansvarig, Elskåpskomponenter
075-242 42 15 075-242 42 15
andreasj.friberg@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Micro-PLC, HMI/Touchpaneler, kommunikation, tidreläer, kontrollreläer

Johan Hedlund
Johan Hedlund
Produktansvarig, Elskåpskomponenter
075-242 41 16 075-242 41 16
johan.hedlund@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Mätinstrument

Leif Algmark
Leif Algmark
Produktansvarig, Elskåpskomponenter
075-242 41 13 075-242 41 13
leif.algmark@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Radplint, kontaktorer, motorskydd, mätvärdesomvandlare, åskskydd

Linus Hansson
Linus Hansson
Produktansvarig, Elskåpskomponenter
075-242 41 53 075-242 41 53
linus.hansson@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Partex märkning, strömförsörjning, DC-UPS, kabelkanaler, års-/veckour, drifttidsmätare, elektroniska säkringar

Linus Öberg
Linus Öberg
Produktansvarig, Elskåpskomponenter
075-242 41 97 075-242 41 97
linus.oberg@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Industridatorer, panel-PC, monitorer, Mersen säkringar, energimätare, multiinstrument

Mathias Thorberg
Mathias Thorberg
Produktansvarig, Elskåpskomponenter
075-242 42 57 075-242 42 57
mathias.thorberg@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Strömställare och knappar, klimatreglering, skåpsbelysning

Måns Karlsson
Måns Karlsson
Produktansvarig, Elskåpskomponenter
075-242 42 24 075-242 42 24
mans.karlsson@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Industrireläer, interfacereläer, SMS-reläer, EMC-filter.

Patrik Thunell
Patrik Thunell
Produktansvarig, Elskåpskomponenter
075-242 42 86 075-242 42 86
patrik.thunell@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Temperaturgivare, temperaturregulatorer, termostater, statiska reläer, tyristorstyrningar, panelinstrument

Kenneth Aregran
Kenneth Aregran
Inköpare, Elskåpskomponenter
075-242 41 26 075-242 41 26
kenneth.aregran@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Linda Johansson
Linda Johansson
Inköps- och orderassistent, Elskåpskomponenter
075-242 41 21 075-242 41 21
linda.johansson@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Anette Karlsson
Anette Karlsson
Inköps- och orderassistent, Elskåpskomponenter
075-242 41 91 075-242 41 91
anette.karlsson@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Magnus Josefsson
Magnus Josefsson
Säljledare, Elskåpskomponenter
075-242 41 87 075-242 41 87
magnus.josefsson@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Robin Hätälä
Robin Hätälä
Säljledare, Elskåpskomponenter
075-242 42 18 075-242 42 18
robin.hatala@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Gabriel Johansson
Gabriel Johansson
Säljare, Elskåpskomponenter
075-242 41 35 075-242 41 35
gabriel.johansson@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

 

Gabriel Sjögren
Gabriel Sjögren
Säljare, Elskåpskomponenter
075-242 41 83 075-242 41 83
gabriel.sjogren@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Dennis Jalmarsson
Dennis Jalmarsson
Säljare, Elskåpskomponenter
075-242 42 14 075-242 42 14
dennis.jalmarsson@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Frans Andersson
Frans Andersson
Säljare, Elskåpskomponenter
075-242 42 13 075-242 42 13
frans.andersson@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Andreas Andersson
Andreas Andersson
Affärsområdeschef, Kabel, Maskin och Bildanalys & Vision
075-242 41 17 075-242 41 17
andreas.andersson@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Niclas Svensson
Niclas Svensson
Marknadsgruppchef, Kabel
075-242 41 06 075-242 41 06
niclas.svensson@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Ari Nurminen
Ari Nurminen
Produktansvarig, Kabel
075-242 41 57 075-242 41 57
ari.nurminen@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Kabel

Patrik Bengtsson
Patrik Bengtsson
Produktansvarig, Kabel
075-242 41 05 075-242 41 05
patrik.bengtsson@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Kabelkedjor

Dennis Svensson
Dennis Svensson
Produktansvarig, Kabel
075-242 41 08 075-242 41 08
dennis.svensson@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Kontaktdon, kapslingar, ethernetprodukter

Peter Nordell
Peter Nordell
Produktansvarig, Kabel
075-242 43 12 075-242 43 12
peter.nordell@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Maskinkabel, högflexibel kabel, förskruvningar & kabeltillbehör

Jessica Olsson
Jessica Olsson
Inköpare, Kabel
075-242 42 16 075-242 42 16
jessica.olsson@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Jesper Svenler
Jesper Svenler
Säljledare, Kabel
075-242 42 37 075-242 42 37
jesper.svenler@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Ture Boiertz
Thure Boiertz
Säljare, Kabel
075-242 42 36 075-242 42 36
thure.boiertz@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Simon Hörlin
Simon Hörlin
Säljare, Kabel
075-242 41 88 075-242 41 88
simon.horlin@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Magnus Svensson
Magnus Svensson
Säljare, Kabel
075-242 42 59 075-242 42 59
magnus.svensson@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Johan Löfgren
Johan Löfgren
Produktområdeschef, Maskin
075-242 42 07 075-242 42 07
johan.lofgren@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Victor Pettersson
Victor Pettersson
Produktansvarig, Maskin
075-242 42 55 075-242 42 55
victor.pettersson@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Antenner, arbetsbelysning, fordonsprodukter

Hannes Elm
Hannes Elm
Produktansvarig, Maskin
075-242 42 85 075-242 42 85
hannes.elm@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Varningsprodukter, LED arbetsbelysning, mekanik

Andreas Friberg
Andreas Friberg
Produktansvarig, Maskin
075-242 41 86 075-242 41 86
andreas.friberg@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Fordonsteknik, fordonskameror, styrsytem

Oskar Ekelund
Oskar Ekelund
Säljledare, Maskin
075-242 41 33 075-242 41 33
oskar.ekelund@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Magnus Burenby
Magnus Burenby
Säljare, Maskin
075-242 41 02 075-242 41 02
magnus.burenby@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Robin Guntell
Robin Guntell
Säljare, Maskin
075-242 42 53 075-242 42 53
robin.guntell@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Martin Isaksson
Martin Isaksson
Säljare, Maskin
075-242 42 91 075-242 42 91
martin.isaksson@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Pierre Bengtsson
Pierre Bengtsson
Affärsområdeschef, Sensor & Maskinsäkerhet
075-242 42 71 075-242 42 71
pierre.bengtsson@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Henrik Gyllenhammar
Henrik Gyllenhammar
Produktansvarig, Sensor & Maskinsäkerhet
075-242 41 64 075-242 41 64
henrik.gyllenhammar@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Beröringsfria givare, gränslägesbrytare, M8/M12-anslutningar, passiva I/O-centraler, mikrobrytare

Johan Rosell
Johan Rosell
Produktansvarig, Sensor & Maskinsäkerhet
075-242 42 25 075-242 42 25
johan.rosell@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Fotoceller, ultraljudsgivare, visionsensorer

Fredrik Stjernspetz
Fredrik Stjernspetz
Produktansvarig, Sensor & Maskinsäkerhet
075-242 42 64 075-242 42 64
fredrik.stjernspetz@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Pulsgivare, pulsräknare, räknare, släpringar, streckkodsläsare, potentiometer, aktiva I/O-centraler

Jörgen Carlswärd
Jörgen Carlswärd
Produktansvarig, Sensor & Maskinsäkerhet, Certifierad Maskinsäkerhetsspecialist
075-242 41 41 075-242 41 41
jorgen.carlsward@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Säkerhetsmoduler, ljusstråleskydd, laserscanner

Daniel Nilsson
Daniel Nilsson
Produktansvarig, Sensor & Maskinsäkerhet
075-242 43 47 075-242 43 47
daniel.nilsson@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Linnödstopp, klämlister, låssystem, säkerhetsmattor, staketsystem och fotpedaler

Madelene Engdahl
Madelene Engdahl
Inköps- och orderassistent, Sensor & Maskinsäkerhet
075-242 41 46 075-242 41 46
madelene.engdahl@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Stefan Thörn
Stefan Thörn
Säljledare, Sensor & Maskinsäkerhet
075-242 42 61 075-242 42 61
stefan.thorn@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

 

Oskar Hermansson
Oskar Hermansson
Säljare, Sensor & Maskinsäkerhet
075-242 42 69 075-242 42 69
oskar.hermansson@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Martin Hjelmquist
Martin Hjelmquist
Säljare, Sensor & Maskinsäkerhet
075-242 41 94 075-242 41 94
martin.hjelmquist@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Magnus Ahlgren
Magnus Ahlgren
Affärsområdeschef, Tryck & Flöde
075-242 41 12 075-242 41 12
magnus.ahlgren@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Michael Fridlund
Michael Fridlund
Marknadsgruppschef, Tryck & Flöde
075-242 41 47 075-242 41 47
michael.fridlund@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Tryckgivare, lastceller, dränkbara nivågivare

Eldar Karat
Eldar Karat
Produktansvarig, Tryck & Flöde
075-242 42 23 075-242 42 23
eldar.karat@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Pneumatikventiler, luftcylindrar, kulventiler, vakuumkomponenter, luftregulatorer, proportionalventiler

Pontus Östlund
Pontus Östlund
Produktansvarig, Tryck & Flöde
075-242 41 81 075-242 41 81
pontus.ostlund@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Magnetventiler, kabelkontakter

Stefan Lindström
Stefan Lindström
Produktansvarig, Tryck & Flöde
075-242 42 34 075-242 42 34
stefan.lindstrom@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Manometrar, tryckgivare, flödesvakter, flödesmätare, flödesindikatorer, flödesregulatorer

Viktor Konnebäck
Viktor Konnebäck
Produktansvarig, Tryck & Flöde
075-242 41 32 075-242 41 32
viktor.konneback@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Nivåvakter, tryckvakter, pneumatikslang, pneumatikkopplingar, fotpedaler, luftbrytare, industristötdämpare

Riad Nayef
Riad Nayef
Marknadsassistent, Tryck & Flöde
075-242 42 82 075-242 42 82
riad.nayef@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Jonas Vesterlund
Jonas Vesterlund
Inköps- och orderassistent, Tryck & Flöde
075-242 41 75 075-242 41 75
jonas.vesterlund@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Niklas Fritz
Niclas Fritz
Produktområdeschef, Tryck & Flöde - Process
075-242 41 56 075-242 41 56
niclas.fritz@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

 

Claus Hauber
Claus Hauber
Produktansvarig, Tryck & Flöde - Process
075-242 41 11 075-242 41 11
claus.hauber@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Instrumentering för aseptisk miljö, ventiler

Isak Hedberg
Isak Hedberg
Produktansvarig, Tryck & Flöde - Process
075-242 41 14 075-242 41 14
isak.hedberg@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Instrumentering för tryck, flöde och temperatur

Eva Gäfvert
Eva Gäfvert
Produktansvarig, Tryck & Flöde - Process
075-242 41 15 075-242 41 15
eva.gafvert@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Nivåövervakning, tanklock, synglas, tankrengöring

Bjarne Österberg
Bjarne Österberg
Produktchef, Tryck & Flöde - Process
075-242 42 51 075-242 42 51
bjarne.osterberg@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Massflödesprodukter, flödeskalibratorer, precisionsregulatorer

Fredrik Carlsson
Fredrik Carlsson
Säljledare, Tryck & Flöde
075-242 42 74 075-242 42 74
fredrik.carlsson@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Markus Pettersson
Markus Pettersson
Säljledare, Tryck & Flöde
075-242 41 24 075-242 41 24
markus.pettersson@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Andreas Nilsson
Andreas Nilsson
Säljare, Tryck & Flöde
075-242 42 56 075-242 42 56
andreas.nilsson@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Magnus Nordström
Magnus Nordström
Säljare, Tryck & Flöde
075-242 42 88 075-242 42 88
magnus.nordstrom@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Mattias Rittmark
Mattias Rittmark
Säljare, Tryck & Flöde
075-242 43 13 075-242 43 13
mattias.rittmark@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Marcus Råsberg
Marcus Råsberg
Säljare, Tryck & Flöde
075-242 42 81 075-242 42 81
marcus.rasberg@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Richard Welin
Richard Welin
Säljare, Tryck & Flöde
075-242 42 04 075-242 42 04
richard.welin@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Per-Anders Görebrant
Per-Anders Görebrant
Säljare, Tryck & Flöde - Process
075-242 41 84 075-242 41 84
per-anders.gorebrant@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Mikael Jenei
Mikael Jenei
Säljare, Tryck & Flöde - Process
075-242 42 44 075-242 42 44
mikael.jenei@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Torbjörn Fjorde
Torbjörn Fjorde
Produktområdeschef, Bildanalys & Vision
075-242 41 51 075-242 41 51
torbjorn.fjorde@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Kameror, optik, filter, framegrabbers, industriella datorer, mjukvaror, LED-belysning, kapslingar, ethernetkomponenter

Johan Kastensson
Johan Kastensson
Produktchef, Bildanalys & Vision
075-242 43 34 075-242 43 34
johan.kastensson@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

3D-lösningar och mjukvara

Jennie Andersson
Jennie Andersson
Inköps- och orderassistent, Bildanalys & Vision
075-242 41 01 075-242 41 01
jennie.andersson@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Elof Jönsson
Elof Jönsson
Produktansvarig, Bildanalys & Vision
075-242 43 14 075-242 43 14
elof.jonsson@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Martin Persson
Martin Persson
Produktansvarig, Bildanalys & Vision
075-242 42 45 075-242 42 45
martin.persson@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Kameror, optik, linser, framegrabbers, LED-belysning, IP-kameror, linjekameror

Henrik Karlsson
Henrik Karlsson
Ekonomichef/CFO, Ekonomi
075-242 40 13 075-242 40 13
henrik.karlsson@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Susanne Gustavsson
Susanne Gustavsson
Löneadministratör, Ekonomi
075-242 41 63 075-242 41 63
susanne.gustavsson@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Sofia Ståhl
Sofia Ståhl
Redovisningsekonom, Ekonomi
075-242 43 31 075-242 43 31
sofia.stahl@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Sofia Svensson
Sofia Svensson
Redovisningsekonom, Ekonomi
075-242 41 66 075-242 41 66
sofia.svensson@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Evelina Karlvidd
Evelina Karlvidd
Redovisningsekonom, Ekonomi
075-242 41 55 075-242 41 55
evelina.karlvidd@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Emma Käll
Emma Käll
Kundreskontra, Ekonomi
075-242 43 43 075-242 43 43
emma.kall@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Marja Rytinki
Marja Rytinki
Ekonomiassistent, Ekonomi
075-242 42 27 075-242 42 27
marja.rytinki@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Sandra Hammarström
Sandra Hammarström
Ekonomiassistent, Ekonomi
075-242 42 76 075-242 42 76
sandra.hammarstrom@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Emma Fransson
Emma Fransson
Ekonomiassistent, Ekonomi
075-242 41 74 075-242 41 74
emma.fransson@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Charlotte Hassving
Charlotte Hassving
Ekonomiass./Löneadm., Ekonomi
075-242 41 71 075-242 41 71
charlotte.hassving@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Staffan Palmér
Staffan Palmér
IT-ansvarig
075-242 42 96 075-242 42 96
staffan.palmer@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Peder Ekeflo
Peder Ekeflo
Logistikchef, Lager
075-242 43 23 075-242 43 23
peder.ekeflo@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Johan Lind
Johan Lind
Lagerchef, Lager
075-242 41 62 075-242 41 62
johan.lind@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Christer Andersson
Christer Andersson
Transport- & kvalitetssamordnare, Lager
075-242 42 72 075-242 42 72
christer.andersson@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Gustaf Hjelm
Gustaf Hjelm
Arbetsledare, Lager
075-242 42 75 075-242 42 75
gustaf.hjelm@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Bo Christiansson
Bo Christiansson
Transportsamordnare, Lager
075-242 42 11 075-242 42 11
bo.christiansson@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Matilda Segersson
Matilda Segersson
Teamleader plock, Lager
075-242 40 87 075-242 40 87
matilda.segersson@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Jörgen Röhs
Jörgen Röhs
Produktionschef, Förädling
075-242 41 92 075-242 41 92
jorgen.rohs@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Magnus Lago
Magnus Lago
Materialplanerare, Förädling
075-242 41 96 075-242 41 96
magnus.lago@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Fidelie Haglund
Fidelie Haglund
Projektberedare, Förädling
075-242 40 32 075-242 40 32
fidelie.haglund@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Björn Johansson
Björn Johansson
Konstruktör, Förädling
075-242 42 21 075-242 42 21
bjorn.johansson@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Camilla Sjölin
Camilla Sjölin
Arbetsledare Tekniska, Förädling
075-242 42 65 075-242 42 65
camilla.sjolin@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Elin Gustafsson
Elin Gustafsson
Kvalitetssamordnare
075-242 43 36 075-242 43 36
elin.gustafsson@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Alexander Crantz
Alexander Crantz
Retur/Reklamationshandläggare
075-242 41 77 075-242 41 77
alexander.crantz@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Helene Fröjd
Helene Fröjd
Retur/Reklamationshandläggare
075-242 43 16 075-242 43 16
helene.frojd@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Per-Johan Kjell
Per-Johan Kjell
Retur/Reklamationshandläggare
075-242 41 54 075-242 41 54
per-johan.kjell@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Stefan Nilsson
Stefan Nilsson
Retur/Reklamationshandläggare
075-242 44 19 075-242 44 19
stefan.nilsson@oemautomatic.se Skicka e-post
Ansvarsområden

Kundsupport

Vår kundsupport svarar på alla typer av frågor.

075-242 42 00

Skicka e-post

Chatta